Znak školy

Střední průmyslová škola
strojní a dopravní v Děčíně


 

Vyučující Zkratka E-mail Konzultační hodiny
Ing. Miroslav Dlask Dk mdlask(at)prumka.cz  
zástupce ředitele      
Ing. Karel Hospodka Ho khospodka(at)prumka.cz  
zástupce ředitele      
p. Václav Zeman Ze vzeman(at)prumka.cz PO, ČT, PÁ: 7:15 - 7:45 (po domluvě)
vedoucí dílen      
Mgr. Alexandra Sklenářová Sk asklenarova(at)prumka.cz PO: 14:14 - 17:00 (po dohodě)
výchovná poradkyně     Denně: 7:30 - 7:50
Ing. Luboš Bambas Ba lbambas(at)prumka.cz  
       
Ing. Otakar Beneš Be obenes(at)prumka.cz ÚT, ST, ČT: 7:00 - 7:45
      Po dohodě kdykoliv
p. Oto Danita Da odanita(at)prumka.cz  
       
Mgr. Tomáš Denkstein Dk tdenkstein(at)prumka.cz ST: 14:10 (po domluvě)
       
Olga Drahošová Dh odrahosova(at)prumka.cz  
       
Ing. Zdeněk Forman Fo zforman(at)prumka.cz ÚT, PÁ: 7:15 - 7:45
       
Ing. Dana Freibergová Fb dfreibergova(at)prumka.cz ÚT, ST, ČT, PÁ: 7:20 - 7:50
       
Mgr. Vilma Gottwaldová Gt vgottwaldova(at)prumka.cz PO, ST: 7:15 - 7:50
       
p. Josef Hanzal Hz jhanzal(at)prumka.cz PO: 7:30 - 8:45
      Po dohodě kdykoliv
PhDr. Šárka Havelková Ha shavelkova(at)prumka.cz ČT: 7:15 - 7:45
       
Ing. Marek Havlík Hv mhavlik(at)prumka.cz  ČT: 13:30 - 15:30
       
Eva Hojková Hj ehojkova(at)prumka.cz Po domluvě
       
Mgr. František Hradecký Hd fhradecky(at)prumka.cz ST: 14:15 (po domluvě)
       
Mgr. Marika Hrnčířová Hn mhrncirova(at)prumka.cz ÚT: 14:10 (po domluvě)
       
Mgr. Václav Jelínek Jk vjelinek(at)prumka.cz Denně: 7:45 – 8:00
      Jinak po domluvě
Mgr. Jitka Jetmarová Je jjetmarova(at)prumka.cz ČT: 12:00 - 13:00 (po domluvě)
       
Ing. Josef Kadlec Kd jkadlec(at)prumka.cz  
       
Ludmila Knotková Kt lknotkova(at)prumka.cz Po domluvě
       
Ing. Petr Krchov Kr pkrchov(at)prumka.cz PO: 7:00 - 7:45
       
Mgr. Libuše Křesťanová Ks lkrestanova(at)prumka.cz PO, ST: 7:15 - 8:00
       
Ing. Jitka Kudrová Kv jkudrova(at)prumka.cz ČT: 13:25 - 14:00
      Jinak po domluvě
M.S. David Del Maschio Ma dmaschio(at)prumka.cz Po domluvě kdykoliv
       
Ing. Lenka Michnová Mi lmichnova(at)prumka.cz PO - PÁ: 7:15 - 7:50
       
Mgr. Zuzana Morongová Mg zmorongova(at)prumka.cz ČT: od 14:10 (po domluvě)
       
Mgr. Jindřiška Novotná jindriskanovotna(at)seznam.cz ST, PÁ: 7:30 - 7:55 (po domluvě)
       
Ing. Hana Novotná Nv hnovotna(at)prumka.cz PO, ÚT, ST: 7:35 - 8:00
      Jinak podle domluvy
Mgr. Jiří Pech Pe jpech(at)prumka.cz ST: 7:00 - 8:00
      ČT: 12:30 - 13:00 (po domluvě)
Bc. Jan Pomichálek Pm jpomichalek(at)prumka.cz PO, ÚT, ST, ČT: 14:10 - 14:40
       
Mgr. Jana Roudnická Ro jroudnicka(at)prumka.cz ÚT: 7:30 - 8:00
      Jinak podle domluvy
PaedDr. Naděžda Svrčinová nsvrcinova(at)prumka.cz PO, ÚT, ČT, PÁ: 7:30 - 8:00
       
Ing. Jaroslav Svrčina Sn jsvrcina(at)prumka.cz PO, ST, PÁ: 7:30 - 8:00
      Po domluvě kdykoliv
p. Markéta Šimková Ši msimkova(at)prumka.cz  ST: 7:30 - 7:55
       
Ing. Josef Šlapák Šl jslapak(at)prumka.cz  
       
p. Jiří Švejcar Šv jsvejcar(at)prumka.cz Po domluvě
       
Ing. Jindřich Tuzar Tu jtuzar(at)prumka.cz PO, PÁ: 7:15 - 8:00
      Po domluvě kdykoliv
Ing. Vladimír Trnka Tk vtrnka(at)prumka.cz ST: 12:35 - 13:20
       
p. Alois Váša avasa(at)prumka.cz Po domluvě
       
Mgr. Alena Veselá Ve avesela(at)prumka.cz ÚT: 7:30 - 8:00
       
Ing. Karla Zemanová Zm kzemanova(at)prumka.cz PO, ÚT: 16:30 - 17:00 (po domluvě)
       
       
Externí učitelé      
Lenka Heinze He    
Aleš Hořejš    
p. Josef Jírů    
Bc. Miluše Moravcová Mo    
Ing. Miloš Šteffl Št    
Ing. Martina Vábererová Va